Naše služby

Jste podnikatel a plátce DPH? Nechcete se zatěžovat vedením účetnictví a daněmi?

Jsme tu pro Vás již od 1000 korun měsíčně. Kontaktujte nás přes odpovědní formulář nebo přímo na email info@collateral.cz

První konzultace zdarma

           Jste začínající firma a plátce DPH? Chcete mít jistotu, že bude vaše účetnictví vždy v pořádku včetně kontrolního hlášení?

           Jsme tu pro Vás již od 1390 korun měsíčně. Kontaktujte nás přes odpovědní formulář nebo přímo na email info@collateral.cz

           První konzultace zdarma

Jste střední nebo větší zaběhlá společnost a hledáte profesionálního partnera, který Vám bude vždy oporou v účetní a daňové problematice?

Zařídíme Vám spravování datové schránky, zastupování na úřadech, vedení účetních knih, správu mezd a to vše již od 2750 měsíčně.

Kontaktujte nás přes odpovědní formulář nebo přímo na email info@collateral.cz

První konzultace zdarma

           Nenašli jste se v naší nabídce?

           Napište nám svou představu skrz odpovědní formulář nebo na info@collateral.cz

Přemýšlíte o Outsourcingu a chcete vědět více? Zavolejte nám na +420 723 299 045 nebo napiště na info@collateral.cz

.

.

Paušály

Zahrnuje každoměsíční zaúčtovní faktur, kontrolu položek z bankovních výpisů a sestavení daňového přiznání.
Zahrnuje každoměsíční zaúčtovní faktur od 25 položek, kontrolu položek z bankovních výpisů, kontrolní hlášení a sestavení daňového přiznání.
Zahrnuje každoměsíční zaúčtovní faktur od 25 položek, kontrolu položek z bankovních výpisů, kontrolní hlášení, mzdu pro jednoho zaměstnance a sestavení daňového přiznání.
Zahrnuje každoměsíční zaúčtovní faktur od 50 položek, kontrolu položek z bankovních výpisů, kontrolní hlášení, mzdy do 3 zaměstnaců, správu datové schránky a sestavení daňového přiznání.
Při tvorbě ceny vycházíme vstříc dle typu spolku nebo sdružení.

.

.

Sužby detailně

Vedení účetnictví pro fyzické osoby podnikatele zahrnuje především každoměsíční zaúčtovní faktur, kontrolu položek z bankovních výpisů a sestavení daňového přiznání.
Vedení účetnictví pro pro právnické osoby zahrnuje především každoměsíční zaúčtovní faktur, kontrolu položek z bankovních výpisů a sestavení daňového přiznání. Dále přípravu kontrolního hlášení, zpracování evidence z eet nebo eshopů. Sestavování pravidelných uzávěrek pro banky a účtování mezd a majetku.
Sestavování účetních uzávěrek na měsíční, kvartální nebo roční bázi.
Přílohy k účetním uzávěrkám se sestavují podle zákonné povinosti klienta a dle požadavků od orgánů státní zprávy. Možné připravit i zprávu o vztazích.
Zařízení výplaty a zaúčtování mezd jak zaměstnanců, tak manažerů. Sestavení výplatních pásek.
Oproti sestavování účetní uzávěrky, ukazuje přehled cashflow skutečný tok finančních prostředků společnosti a její finanční zdraví.
Soubory majetku, zásoby, časová struktura pohledávek a závazků, akutální účetní výkazy.
Na základě plné moci zastupování ve styku s orgány státní správy, především s Finančním úřadem, Správou sociálního zabezpečení a Zdravotní pojišťovnou.