Náš Tým

Ing.Monika Koubová

Hlavní účetní a Jednatel společnosti
monika.koubova@collateral.cz

Více informací o našem týmu

Společnost Collateral accounting s.r.o. je nová účetní a poradenská společnost, která byla založena na konci roku 2017 a v lednu 2018 byla zařazena do skupiny Collateral. Poskytuje služby v oblasti vedení účetnictví, daňového poradenství, zpracování mzdové evidence a sestavování účetních uzávěrek.

Společnost má stejně jako celá skupina Collateral sídlo v Praze a specializuje se především na českou klientelu a zahraniční subjekty podnikající v Praze. Převážná většina klientů působí na území Evropské Unie.

Společnost Collateral accounting může nabídnout vedení účetnictví v systém Money S3, ale v případě požadavku klienta na kompatibilitu se softwarem lze používat i jiný účetní systém.

Zakladatelé a partneři jsou Ing. Jaroslav Mančal, který zastává pozici Ředitele společnosti a Ing. Monika Koubová, která zde působí na pozici Hlavní účetní.

Společnost vznikla především z důvodu vysoké poptávky po kvalitně zpracovaných podkladech k úvěrovým žádostem a souvisejícího poradenství. Ze zkušenosti našich partnerů víme, že správně zpracované daňové přiznání pro finanční správu, ještě neznamená správně zpracované daňové přiznání pro Bankovní dům.

Hlavním principem společnosti je ušetření času našich klientů, tak aby je vedení účetnictví, příprava daňové přiznání a sestavování uzávěrek stálo co nejméně času. Za naši kvalitu ručíme, a proto je u Nás pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu samozřejmostí.

Co pro Vás můžeme zařídit