O společnosti

Hlavním předmětem podnikání společnosti Collateral Corporate management s.r.o. je zprostředkování financování pro firemní klientelu od malých společností, až po velké korporace. Jedná se o zajištění jak bankovního tak nebankovního financování, emise dluhopisů či přípravy prezentací a podnikatelských záměrů směrem k IPO nebo crowdfundu.

Chcete získat financování pro svou společnost a nevíte, která forma je nejvhodnější? Máte obavu, že když půjdete do banky, dostanete standardní nabídku, jako Vám chodí na výpisech? Kontaktujte nás na email info@collateral.cz a my Vám po konzultaci pomůžeme zvolit vhodnou strukturu financování, tak aby byla pro protistranu akceptovatelná a Vás vyšla na co nejnižší náklady. Naše služba nic nestojí až do načerpání financování, proto nemůžete nic ztratit, pouze získat.

Hlavním renomé naší společnosti jsou zkušenosti získané jak ve finančních tak nefinančních institucích. Dbáme na co nejvyšší profesionalitu našich řešení, tak aby měli maximální přínos pro naše klienty a minimální požadavky na jejich čas.

Naše služby